جزئیات وبلاگ

به افراد نیازمند کمک کنید

هر کتاب فرصتی برای کودکی

هر کتاب فرصتی برای کودکی، عنوان پویشی بود که توسط سمن حامیان حق کودکی بامداد با همکاری موسسه باز باران آغاز شد و با حمایت همراهان و خیرین سرتاسر کشور، منجر به خرید بیش از ۲۰۰ عنوا‌ن کتاب مناسب کودک و نوجوان شد، تا تعدادی از کودکان که از حق خواندن کتاب، محروم مانده اند، زین پس بتوانند در سطح کیفی مطلوب از آن برخوردار شوند. ایده ای که به همت موسسه بازباران و کمک های شایان مدیر این موسسه جناب آقای وثیرش شکل امکان پذیرفت. بازباران که با شعار « دوستی کودک و نوجوان، با توپ و کتاب» سعی در افزایش سطح کمی و کیفی مطالعه کودک و نوجوان دارد، به مناسبت هفته کودک، تخفیفی را برای خرید کتاب جهت تکمیل کتابخانه ی کودکان بامداد اختصاص داد. همچنین در مدت یک هفته حضور اعضای سمن بامداد در این موسسه، همراهی صمیمانه و دلگرم کننده بازبارانی ها و همچنین کمک به تبلیغ این پویش باعث شد تا این اتفاق پررنگ تر شود.

 

در این بین بسیاری از عزیزان به این پویش پیوستند و با تبلیغ آن، به موفقیت هر چه بیشتر در تکمیل کتابخانه ی بامداد کمک کردند.

 

خبرگزاری های کاسپین، گیل نگاه، گیلان بهتر نوین، گیلان لاین، آرت گیل، تی نیوز، پویش گران گیل، کافه راش و رستوران وانیشا با انتشار خبر و تبلیغ در فضای مجازی با ما همراه شدند.

 

همچنین کافه دوک، کافه پائول،توت طلایی، نوتلا بار، کافه کهن، کافه پارسه، کافه دیروز امروز، کافه یه روز معمولی و کافه ایمو ۲ با تبلیغات محیطی و نصب پوستر نقش شایانی در معرفی پویش داشتند.

 

با سپاس از جناب آقای رضا برزگر، که از ابتدای طرح ایده این پویش، تا آخرین روزهای آن با راهنمایی های خود نقش به سزایی در موفقیت آن داشتند.

 

ممنون و سپاس گزاریم از تک تک عزیزانی که درراه برگزاری و موفقیت هرچه بیشتر پویش هر کتاب فرصتی برای کودکی، سمن حامیان حق کودکی بامداد را همراهی نمودند. همچنین از تمامی عزیزان و خیراندیشانی که با حضور در موسسه باز باران، با انتخاب وخرید کتاب و یا با واریز وجه نقد به حساب بانکی سمن کمک کردند، تشکر میکنیم.

 

امیدواریم تا همواره با همراهی و همدلی شما، شاهد رقم خوردن فردایی مطلوب برای شهر و جامعه‌ی خود باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *